Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TATRAN BOHUNICE MUŽI 2013/2014

Rozpis zápasů

Předběžný rozpis zápasů "A" týmu 1.liga muži 2013/2014 jaro

Termín                                    Mužstva                                                                                    Rozhodčí/delegát 

12. kolo 

15.2.2014 17:00 Tatran Bohunice - HC Dukla Praha B                                                Přemysl Fukala, Radek Mohyla

 

13. kolo

22.2.2014 10:00 HCB OKD Karviná B - Tatran Bohunice                                                    Marcel Horsák, Petr Videcký

 

14. kolo

1.3.2014 17:00 Tatran Bohunice - TJ Bystřice pod Hostýnem                Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek, D: Petr Směja

 

15. kolo

8.3.2014 17:00 1.HK Dvůr Králové - Tatran Bohunice                                                               Jiří Dolejší, Jiří Dvořák

 

16. kolo

15.3.2014 13:00 Tatran Bohunice - Lokomotiva Louny                                            Radek Martiník, Tomáš Petruška

 

17. kolo

22.3.2014 17:00 Tatran Litovel - Tatran Bohunice                                                           Přemysl Fukala, Radek Mohyla

 

18. kolo

29.3.2014 17:00 Tatran Bohunice - TJ JM Chodov                                                                    Jiří Kaufman, Filip Procházka

 

19. kolo

13.4.2014 16:30 Sokol Nové Veselí - Tatran Bohunice                                                              Jiří Dolejší, Jiří Dvořák

 

20. kolo

26.4.2014 17:00 Tatran Bohunice - HC TJ Náchod                                                        Jakub Smékal, Martin Steiger

 

21. kolo

4.5.2014 15:00 Tatran Bohunice - ČZ HBC Strakonice 1921                                          Pavel Novotný, Petr Samek

 

22. kolo

11.5.2014 17:00 HBC Ronal Jičín B - Tatran Bohunice                                                            Jiří Dolejší, Jiří Dvořák


Rozpis Jihomoravské ligy - "B" tým 2013/2014 jaro

Termín                                    Mužstva                                                                                    Rozhodčí/delegát 

 

9. kolo
 
23.3.2014 15:00 SHC Maloměřice "B" - Tatran Bohunice B                                                Daniel Douda, Josef Škroch

10. kolo

29.3.2014 14:00 Tatran Bohunice B - Sokol Nové Bránice                                            Petr Směja, Jiří Prudký
12. kolo
pátek
4.4.2014 19:00 HK Ivančice B - Tatran Bohunice B                                                             Jindřich Berger, Martin Ševčík
 
14. kolo
 
13.4.2014 !!16:00!! SK HC Tišnov - Tatran Bohunice B                                             Oldřich Jelínek, Břetislav Kotulán
 
13. kolo
SOBOTA VELIKONOČNÍ
19.4.2014 11:00 Tatran Bohunice B - SK Kuřim B                                                                     Petr Směja, Jiří Dolina
 
11. kolo
 
27.4.2014 17:00 Tatran Bohunice B - Sokol Újezd u Brna                                               Martin Ševčík, Jiří Špunar
 
8. kolo
 
4.5.2014 17:00 Tatran Bohunice B - Sokol Hostěrádky                                                  Pavel Novotný, Petr Samek
 
 
TOPlist